" />

Відцентрові вентилятори для твердопаливного котла серії Вентс ВДК застосовуються для нагнітання повітря в топку. Забезпечують процес спалювання завантаженого палива і підвищують ККД опалювального приладу.

Корпус у вентиляторах має форму улітки, виготовлений з високоякісної сталі з термостійким полімерним покриттям. Конструкція розрахована на кріплення до дверцят котла. Для виключення випадкового дотику і попадання сторонніх предметів під обертовий механізм передбачена захисна решітка.

Вихідний отвір обладнано гравітаційним клапаном. Запірний пристрій пропускає повітряний потік тільки в одному напрямку і захищає конструктивні частини вентилятора від негативного впливу високої температури з топки.

Двигун застосовується однофазний, із зовнішнім ротором і збалансованим робочим колесом з вперед загнутими лопатками. Передбачений захист від перевантаження і перегріву.

Управління здійснюється зовнішнім вимикачем електричного кола. Регулювати частоту обертання і продуктивність вентилятора рекомендується тиристорним регулятором.

В інтернет-магазині передбачені знижки та оптовий прайс. Купити вентилятор для твердопаливного котла у нас можна за найнижчою ціною в Україні.
Вентилятор для твердопаливного котла Вентс ВДК 120 К

Вентилятор для твердопаливного котла Вентс ВДК 120 К

Продуктивність, м³/год: 273
3 862 грн
Ціну уточнюйте
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)