" />

Витяжні вентилятори серії Вентс Доміно це пристрої для механічної вентиляції побутових і офісних приміщень. Вентилятори мають кольорову декоративну лицьову панель у сучасному дизайні і розраховані на видалення з кімнат сторонніх запахів і вологого повітря. Сприяють створенню комфортного мікроклімату та не допускають виникнення цвілі на стінах.

Корпус і крильчатка з високоякісного абс-пластика підвищеної міцності. Лицьова панель з оргскла, пропонується у двох варіантах розташування вставок червоного, білого і чорного кольору.

Двигуни застосовані напругою 220-240 Вольт, з низьким енергоспоживанням. Оснащені тепловим захистом та допускають безперервний режим роботи без обслуговування. Крильчатка на роторі, має лопаті спеціально розробленої аеродинамічної конфігурації. Забезпечує витяжку повітря з високою продуктивністю при низькому рівні шуму.

Керування вентиляторами Вентс Доміно здійснюється зовнішнім вимикачем електричного кола. Для автономного функціонування застосовується блок автоматичного управління.

Монтаж настінний або стельовий, патрубком у вентиляційну шахту.

Всі моделі мають сертифікати якості, продаються в заводській упаковці та з паспортом. Ціни у каталозі інтернет-магазину – роздрібні. Передбачені знижки оптовий прайс та безоплатна доставка.
Вентилятор Вентс 100 Домино

Вентилятор Вентс 100 Домино

Продуктивність, м³/год: 88
2 804 грн
Ціну уточнюйте
Вентилятор Вентс 125 Доміно 1

Вентилятор Вентс 125 Доміно 1

Продуктивність, м³/год: 167
3 172 грн
Ціну уточнюйте
Вентилятор Вентс 125 Доміно 2

Вентилятор Вентс 125 Доміно 2

Продуктивність, м³/год: 167
3 176 грн
Ціну уточнюйте
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)